POCZUJ LATO BOOK TAG

Dzisiaj przychodzę z nowym słonecznym Book TAGiem, do którego nominowała mnie Ola z bloga Zaczytana Iadala . Zaczynamy! :)   1. Książka l...

Dzisiaj przychodzę z nowym słonecznym Book TAGiem, do którego nominowała mnie Ola z bloga Zaczytana Iadala. Zaczynamy! :)
 1. Książka lub seria, którą chcesz przeczytać w wakacje
Tylko jedna? To niemożliwe! Jest ich znacznie więcej, ale wybieram Czas żniw Samanthy Shannon, ze względu na to, że od bardzo dawna miałam go na oku, a ostatnio w końcu udało mi się go zdobyć.

2. Książka z żółtą lub niebieską okładką
Niech będzie jedna z moich najnowszych zdobyczy - Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender Leslye Walton.


3. Twój plażowy must haveNawet w najmniejszym stopniu nie jestem typem plażowiczki, ale kiedy zdarzyło mi się poopalać się chwilę nad jeziorem, miałam przy sobie właśnie Wybacz mi, Leonardzie.4. Książka z okładką, która kojarzy ci się z wakacjamiJedyna i najbardziej oczywista pozycja, która przychodzi mi na myśl.5. Powieść, która wywołała u ciebie słoneczny uśmiech
Tego wyboru nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto przeczytał powieść Matthew Quicka. Jest ona cudownym pozytywnym promyczkiem pośród książek.6. Książka przez którą wylałeś morze łez
Nie zdarzyło mi się płakać przez książkę. Wiele razy któraś z nich wprawiała mnie w smutek lub poruszenie, ale nigdy nie doprowadzały mnie do łez. Jeśli mam wybrać jakąkolwiek, to Złodziejka książek zdecydowanie jest jedną z najbardziej wzruszających lektur.


7. Najlepsza impreza w książce, czyli taka w której chciałbyś uczestniczyćWybieram Niezgodną, ponieważ zawsze chciałam spróbować tego szalonego zjazdu na linie, który odbywał się podczas inicjacji. ;)


8. Powieść z historią łatwą jak jazda na rowerzeKsiążka z lekką i przyjemną fabułą, dodatkowo niezwykle zabawna. Geek girl jest jedną z moich ulubionych książek.9. Powieść do której musiałeś dojrzeć jak kwiat

Niestety, nie mam takiej książki. Niewiele razy zdarzało mi się wracać kilkakrotnie do tej samej lektury i nie potrafię wymyślić powieści, do której musiałabym dojrzeć.


Na koniec lecą nominacje:
- Patrycja z bloga In My Different World
- Wiktoria z bloga WiktoriaCzytaRazemZWami
- Ola z bloga Z Perspektywy Czytelnika
-
Justyna z bloga Livingbooksx
- Daria z bloga Podróże w książki
Mam nadzieję, że post był ciekawy. Do następnego!
____________________________
FACEBOOK: Books of Souls
INSTAGRAM: books.of.souls

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Bardzo ciekawe odpowiedzi, kochana! Przyjemnie mi się czytało twój tag ;)
  Oczywiście czekam na więcej :)

  Pozdrawiam cię z całego serduszka i zapraszam do mnie na 'Troszkę o... Wydawnictwie Colorful Media.' :)
  Tusia z bloga tusiaksiazkiinietylko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. "Złodziejka książek" jest przepiękna! <3 Polecam też "Posłańca" tego autora, chociaż to już troszkę co innego ;)

  Paulina z naksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo tak - "Prawie jak gwiazda rocka" jest jedną z najbardziej pozytywnych książek jakie do tej pory czytałam, a zarazem jedną z moich ulubienic.
  Taki zjazd na linie jak w Niezgodnej musi być fajny, może wybierzemy się tam razem żeby sobie zjechać? :D
  Pozdrawiam! ;)
  http://recenzjeklaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Oddam ci słońce" to idealna książka na wakacje :D Uwielbiam tę powieść ❤
  "Wybacz mi, Leonardzie" to jedyna powieść Quicka, której nie czytałam - na pewno kiedyś to zmienię :) A okładka "Osobliwych i cudownych przypadków Avy Lavender" jest przecudowna!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń