KONTAKT/WSPÓŁPRACA

Z chęcią podejmę stałą lub okazjonalną współpracę z wydawnictwami, księgarniami internetowymi oraz autorami. Gatunkami książek, które mnie interesują, są fantastyka, kryminał oraz literatura młodzieżowa. Nie odrzucam jednak pozycji innego rodzaju - nie wrzucam wszystkich książek do jednego worka i jeśli jakaś powieść mnie zainteresuje, jestem chętna ją przeczytać bez względu na przypisaną jej łatkę danego gatunku.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Cóż, wciąż jestem jeszcze nastolatką, więc mogę zaoferować świeży i młody pogląd na literaturę. W każdy tekst, który wychodzi spod mojej ręki, wkładam mnóstwo serca, pracy oraz czasu. Każda recenzja oprócz "suchego" tekstu zostaje okraszona wykreowaną przeze mnie oprawą graficzną - zdjęciami mojego autorstwa, cytatami, okładkami zagranicznych wydań oraz tym, co akurat wpadnie mi do głowy. Moje recenzje zawsze przedstawiają moje własne subiektywne zdanie o książce - wszystkie moje opinie są całkowicie szczere. Potrafię rozpływać się w zachwytach nad powieścią,
która przypadnie mi do gustu, jednak nie będę oszczędzać tej, która mi się nie spodoba.

Wszystkie moje recenzje oprócz bloga trafiają także na strony kilkunastu portali książkowych oraz księgarni internetowych. Publikuję je między innymi na LubimyCzytać, Goodreads, Wattpadzie i ReadFeed.

Moją małą dumą jest konto na Instagramie, które prowadzę od czasu założenia bloga, czyli od marca 2016 roku. Zyskuje ono coraz większe grono fanów. Fotografia jest jedną z moich pasji, a uwiecznianie książek na zdjęciach jest tym, co daje mi radość. Jeżeli zaufacie mi Państwo, możecie mieć gwarancję, że książki przekazane w moje ręce pojawią się także na Instagramie. Mogę pochwalić się wyjątkową kolorystyką oraz spójnością fotografii - a zresztą, zobaczcie sami:

 

CO JESTEM W STANIE DAĆ OD SIEBIE W RAMACH WSPÓŁPRACY?

- subiektywną recenzję na blogu
- przedstawienie książki na Instagramie
- zorganizowanie konkursu dla czytelników bloga
- zorganizowanie wspólnej akcji
- umieszczenie Pańskiej książki w moich comiesięcznych zapowiedziach

Jestem gotowa rozważyć każdą propozycję - jestem naprawdę otwarta na wyzwania!

UWAGA!

Na przeczytanie średniej grubości książki potrzebuję mniej więcej 2-3 dni, jednak oprawa graficzna recenzji zajmuje mi znacznie więcej czasu. Zastrzegam sobie więc prawo do opublikowania postu w czasie dwóch tygodni od otrzymania egzemplarza. W wyjątkowych sytuacjach jestem oczywiście w stanie przyspieszyć tempo i wykonać zadanie wcześniej.

Jestem też gotowa recenzować książki w języku angielskim, jednak w tym przypadku potrzebuję więcej czasu na ich przeczytanie.


ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ:


EMAIL AUTORKI: d-jachimowska@wp.pl
INSTAGRAM BLOGA: books.of.souls

Należę do grona redaktorów portalu Sztukater.pl


Do tej pory zaufali mi: